Skip to content Skip to footer

Salvador Dali z profilem na Instagramie? Musisz to zobaczyć!

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]

A co, gdyby przenieść artystów z poprzedniego wieku do czasów dzisiejszych? Czy prowadziliby swoje konta na Instagramie? Takiej artystycznej “symulacji” podjął się portugalski artysta.

Salvador Dali, Mona Lisa / Untitled.save

Na instagramowym profilu UntitledSaved publikuje swoje prace, w których ożywia kultowych twórców i postaci z ich najbardziej znanych dzieł sztuki. Przebierani w hipsterskie ciuchy pozują na tle współczesnych, popularnych scenerii. Trzeba przyznać, że wyglądają jak rasowi instagramerzy!

Przypuszczamy, że niewielu z nas wyobrażało sobie Salvadora Dali w jeansowej bluzie, Van Gogha w skateparku lub na dachu, czy pijącą kolorowe drinki Mona Lisę. Ta artystyczna kreacja naprawdę robi wrażenie!

https://www.instagram.com/p/ByvOlv5lrVC/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B0EVzu-ldZu/

https://www.instagram.com/p/ByDjLcvl9fd/

https://www.instagram.com/p/BwFZUpkljEU/

https://www.instagram.com/p/BtrFVqYBLqJ/

https://www.instagram.com/p/BtjUsgqhwEO/

https://www.instagram.com/p/BtJofHZBPoi/

DB

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]